6 maja 2021
Katedra Nauk o Bezpieczeństwie

Wręczenie nagród w II Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie

4 maja br. odbyło się podsumowanie drugiej edycji Konkursu wiedzy o bezpieczeństwie, zorganizowanego przez Katedrę Nauk o Bezpieczeństwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Patronem konkursu był JM Rektor dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, profesor PWSZ w Chełmie.

Nagrody laureatom wręczyli kierownik Katedry Nauk o Bezpieczeństwie płk. dr hab. inż. Leszek Elak oraz dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki dr Jarosław Kapeluszny.

Konkurs podzielony był na dwie kategorie, jego uczestnicy to uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy w zakresie nauk o bezpieczeństwie i nauk o obronności oraz kreowanie postaw patriotycznych. Ma on za zadanie rozwijać wiedzę i kompetencje społeczne naszych młodych obywateli z poszanowaniem historii i tradycji.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zainteresowanie problematyką bezpieczeństwa i obronności.

Link do konkursu

Laureaci – uczniowie