18 września 2024
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

Wsparcie materialne studentów z terenów objętych powodzią

Prof. ucz. dr Beata Fałda, Rektor PANS w Chełmie oraz społeczność akademicka wyrażają solidarność ze wszystkimi osobami, które ucierpiały w wyniku powodzi w południowych regionach naszego kraju.

Władze uczelni uruchomiły zbiórkę darów dla poszkodowanych, które zostaną przez pracowników akademii, zawiezione bezpośrednio do zaprzyjaźnionej uczelni w Nysie.

Ponadto, studenci Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie, których rodziny zostały dotknięte kataklizmem, mogą ubiegać się o przyznanie wsparcia materialnego.

Wszyscy mogą wnioskować o przyznanie zapomogi, a dodatkowo studenci, spełniający kryterium dochodowe, mogą również wnioskować o stypendium socjalne.

W zakresie wsparcia materialnego zachęcamy do indywidualnych konsultacji z Działem Pomocy Materialnej Studentom https://panschelm.edu.pl/stypendia, aby jak najlepiej dobrać formę pomocy odpowiednią do sytuacji.

Kontakt: 82 562 06 20.