22 grudnia 2022
Aktualności UczelniKatedra Pedagogiki

Spotkanie opłatkowe w PANS w Chełmie

18 grudnia w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne poprzedzone świątecznym koncertem, przygotowanym przez studentów pod okiem dr Beaty Kucharskiej, dra Marka Ozimka oraz mgr. Sylweriusza Sotela z Katedry Pedagogiki.

Podczas spotkania JM Rektor dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, prof. PANS w Chełmie złożył wszystkim pracownikom i całej społeczności akademickiej podziękowanie za miniony rok rzetelnej pracy, która przełożyła się na wysoką pozycję Uczelni i jej stały rozwój. Odniósł się też do sytuacji na Ukrainie. Zaznaczył, że dobiega końca rok, który przyniósł doświadczenia, jakich większość z nas nie znała i obecnie, w obliczu wojny jesteśmy myślami i wsparciem z naszymi wschodnimi sąsiadami. Na zakończenie Pan Rektor złożył wszystkim świąteczne życzenia. – Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia proszę przyjąć najszczersze życzenia zdrowia i spokoju. Niech ten wyjątkowy czas wypoczynku i refleksji spędzony w gronie rodzinnym da wytchnienie od codziennych trosk. Niech te święta napełnią nas nadzieją na lepsze jutro, a nadchodzący rok obfituje w ambitne wyzwania i satysfakcję z ich realizacji.

Obecny na spotkaniu ksiądz Paweł Gołofit, duszpasterz akademicki z bazyliki chełmskiej odczytał fragment Ewangelii wg Św. Łukasza i zaprosił wszystkich do wspólnej modlitwy i kolędy.