13 grudnia 2021
Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i RolnictwieAktualności Uczelni

Konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu rozstrzygnięty!

10 grudnia 2021 roku został zorganizowany i przeprowadzony przez Instytut Nauk Rolniczych PWSZ w Chełmie „Konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu – edycja trzecia”.

Celem Konkursu było:

• popularyzacja wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania wśród uczniów szkół średnich,
  • rozwijanie zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej problematyki żywieniowej,
  • kształtowanie umiejętności korzystania z różnorodnych źródeł dotyczących problematyki zdrowego odżywiania.

W Konkursie brali udział uczniowie szkół średnich z województwa lubelskiego.
Laureatami Konkursu zostali:

• I miejsce Karolina Szmydka, uczennica klasy II o profilu biologiczno-chemicznym, Liceum Ogólnokształcącego nr IX im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
  • II miejsce Oliwia Wiejak uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie
  • III miejsce Natalia Panas, uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie

Nagrody laureatom wręczyli Pani Prorektor ds. Studenckich dr Beata Fałda, Pan Prorektor ds. Rozwoju dr hab. Józef Zając, prof. PWSZ w Chełmie, Senator RP, Pani Dyrektor Instytutu Nauk Rolniczych dr inż. Ewa Stamirowska – Krzaczek oraz dr inż. Małgorzata Stryjecka.

Serdecznie gratulujemy!