7 marca 2024
Aktualności UczelniInstytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu – Edycja V

Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie, Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie, serdecznie zaprasza do udziału w piątej edycji konkursu wiedzy o zdrowym odżywianiu.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego.

Konkurs jest jednoetapowy i polega na rozwiązaniu testu wiedzy o zdrowym odżywianiu.

Jego celem jest popularyzacja wiedzy o zdrowym odżywianiu wśród uczniów szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego

Terminarz Konkursu:

Konkurs swoim patronatem objęli JM Rektor Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie prof. PANS dr hab. inż. Arkadiusz Tofil oraz Senator RP prof. PANS dr hab. Józef Zając

Szczegółowe informacje na temat możliwości udziału w konkursie zamieszczono w Regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!