21 maja 2021
Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Konkurs fotograficzny – „Gramy w zielone- krajobraz, fauna i flora Lubelszczyzny”

Instytut Nauk Rolniczych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym GRAMY W ZIELONE- KRAJOBRAZ, FAUNA I FLORA LUBELSZCZYZNY, pod patronatem JM Rektora PWSZ w Chełmie dr hab. inż. Arkadiusza Tofila, prof. PWSZ w Chełmie oraz Senatora RP dr hab. Józefa Zająca, prof. PWSZ w Chełmie. Patronat honorowy obejmuje Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, a także studentów naszej Uczelni.

Jego ideą jest promowanie piękna naszego regionu, walorów krajobrazowych oraz bogactwa przyrodniczego Lubelszczyzny.  Prace konkursowe należy wykonać przy użyciu telefonu komórkowego. Dopuszcza się używanie takich efektów jak sepia, czarno-białe, korektę globalną czy HDR.

Ostateczny termin składania prac to 14 czerwca 2021 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 22 czerwca 2021 r. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe

Prace konkursowe należy przesyłać na adres rolnictwo@panschelm.edu.pl

Wszelkie informacje oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w Regulaminie