5 maja 2022
Aktualności UczelniAktualnościInstytut Matematyki i InformatykiKatedra Nauk o Bezpieczeństwie

III Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie – Ogłoszenie Wyników!

W dniu 27 kwietnia 2022 r. Katedra Nauk o Bezpieczeństwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie przeprowadziła III Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie, który swoim patronatem objął   JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie – dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, prof. PWSZ w Chełmie.

Konkurs realizowany był w dwóch kategoriach – studentów PWSZ w Chełmie oraz uczniów szkół średnich z obszaru Miasta Chełm oraz powiatów: chełmskiego, włodawskiego, hrubieszowskiego, łęczyńskiego i krasnostawskiego.

Laureatami III Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w kategorii studentów zostali:

miejsce I – Natalia Urbańska

miejsce II – Wiktoria Stępień

miejsce III – Olga Woźniak

studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

W kategorii uczniów szkół średnich laureatami Konkursu zostali:

miejsce I – Adam Wolski

miejsce II – Artur Kasjan

miejsce III – Brajan Kołtun

reprezentujący Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa w Chełmie.

Gratulujemy laureatom i uczestnikom i zapraszamy do udziału w IV edycji Konkursu za rok.