16 października 2024
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

Zaproszenie na spektakl „ZAKAZANE SPOTKANIE”

Drodzy Studenci, Nauczyciele, Rodzice, Sympatycy PANS w Chełmie oraz wszyscy Mieszkańcy Chełma i okolic!

Na zaproszenie JM Rektor prof. ucz. dr Beaty Fałdy w murach Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie ponownie zagości Grupa Teatralna „POKOLENIE” z Opolskiego Centrum Kultury z Opola Lubelskiego.

Poprzednio w auli Instytutu Matematyki i Informatyki PANS w Chełmie aktorzy GT „Pokolenie” zaprezentowali „Moralność Pani Dulskiej”.W tym roku zawitają do nas ze spektaklem wokalno-literackim w klimacie wojennym pt. „ZAKAZANE SPOTKANIE„.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na to wydarzenie, które odbędzie się auli 113 Instytutu Matematyki i Informatyki w PANS w Chełmie przy ul. Pocztowej 54, w Chełmie (budynek C) 18 października 2024 r. (piątek) o godz. 18.30!

Wstęp wolny!