12 czerwca 2024
Aktualności UczelniInstytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Wyniki konkursu „Gramy w zielone- krajobraz, fauna i flora Lubelszczyzny”

Do trzeciej już edycji konkursu, organizowanego przez Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie „Gramy w zielone- krajobraz, fauna i flora Lubelszczyzny” zgłoszono ponad 90 prac, wykonanych zarówno przez uczniów szkół ponadpodstawowych jak i studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie. Potwierdza to, że konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a piękno naszego regionu wciąż zachwyca.

W dniu 12 czerwca 2024r. Jury konkursowe w składzie:

• dr inż. Ewa Stamirowska- Krzaczek- Dyrektor Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie PANS w Chełmie, Przewodnicząca jury,
  • prof. dr hab. inż. Anna Kocira- Kierownik Katedry Rolnictwa Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie PANS w Chełmie, Członek Jury,
  • mgr inż. Sławomir Padowski – Prezes Zarządu Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie, Członek Jury,
  • mgr inż. Michał Klimczuk- Fotograf, Członek Jury,
  • Paweł Prędkowski – pracownik Działu Promocji PANS w Chełmie, Członek Jury

W wyniku głosowania  wyłoniła następujących laureatów:

• I miejsce Julia Drapsa, ZSCKR w Siennicy Różanej
  • II miejsce Martyna Bawolska, PANS w Chełmie
  • III miejsce Natalia Suchocka, ZSCKR w Okszowie

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Na uroczystość wręczenia nagród w konkursie zapraszamy 17 czerwca 2024 r, o godz. 12.00 w sali Senatu PANS w Chełmie, ul. Pocztowa 54 (budynek Rektoratu).