21 czerwca 2021
Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Wyniki konkursu „Gram w zielone- krajobraz, flora i fauna Lubelszczyzny”

Konkurs zorganizowany przez Instytut Nauk Rolniczych PWSZ w Chełmie skierowany był do fotografów amatorów, uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa lubelskiego oraz studentów PWSZ w Chełmie. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Nadesłano łącznie 135 prac przedstawiających piękno naszego regionu. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jury w składzie:

• mgr Natalia Iwanicka- Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, przewodnicząca jury
  • dr inż. Ewa Stamirowska- Krzaczek- Dyrektor Instytutu Nauk Rolniczych, członek jury,
  • mgr inż. Sławomir Padowski – Prezes Zarządu Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie, członek jury,
  • mgr inż. Michał Klimczuk – fotograf, członek jury, wyłoniło laureatów konkursu.

Zwycięzcy to:

• I miejsce– Diana Smorga, I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
  • II miejsce– Natalia Ajfler, PWSZ w Chełmie, Pielęgniarstwo
  • III miejsce– Kordian Krzeszowiec, Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Dodatkowo komisja konkursowa zdecydowała, że na wyróżnienie zasługuje dwoje uczestników:

• Aleksandra Rapa– I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
  • Michał Krawczak– Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie.

Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!

Zapraszamy do obejrzenia galerii nadesłanych zdjęć.