30 czerwca 2021
Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Wręczenie nagród w Konkursie „Gram w zielone – krajobraz, flora i fauna Lubelszczyzny”

28 czerwca 2021 w Sali Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie uroczystym wręczeniem nagród podsumowano Konkurs zorganizowany przez Instytut Nauk Rolniczych PWSZ w Chełmie. Konkurs skierowany był do fotografów amatorów, uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa lubelskiego oraz studentów PWSZ w Chełmie. Swoje prace nadesłało ponad 50. uczniów szkół i studentów, głównie z Chełma i Lublina.

Uroczystość, w trakcie której uhonorowano laureatów konkursu, uświetnił swoją obecnością Prorektor ds. Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie dr hab. Józef Zając, prof. PWSZ w Chełmie, Senator RP. W rozdaniu nagród wzięła również udział Dyrektor Instytutu Nauk Rolniczych dr inż. Ewa Stamirowska – Krzaczek a także Przewodnicząca Jury oraz Komitetu Organizacyjnego mgr Natalia Iwanicka.

Atrakcyjne nagrody rzeczowe odebrali:

• I miejsce– Diana Smorga, I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
  • II miejsce– Natalia Ajfler, PWSZ w Chełmie, Pielęgniarstwo
  • III miejsce– Kordian Krzeszowiec, Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. Ks. Stanisława Staszica w Chełmie

oraz wyróżnieni:

• Aleksandra Rapa– I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
  • Michał Krawczak– Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie.

Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!