20 kwietnia 2022
OgólnouczelnianeAktualności Uczelni

Zaproszenie na promocję 25.tomu „Rocznika Chełmskiego”

Serdecznie zapraszamy na promocję 25. tomu „Rocznika Chełmskiego” 29 kwietnia 2022 r. o godz. 16.00 do sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti (ul. Partyzantów 40).

Jubileuszowy tom „Rocznika Chełmskiego” został wydany w roku 2021 przez Stowarzyszenie Rocznik Chełmski, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie oraz Chełmską Bibliotekę Publiczną im. Marii Pauliny Orsetti i Muzeum Ziemi Chełmskiej im. Wiktora Ambroziewicza.

„Rocznik Chełmski” to wydawane niezmiennie od 1995 roku pierwsze czasopismo naukowe w regionie, integrujące środowisko oraz aktywizujące świat naukowy.

W czasie promocji odbędzie się uroczystość nadania osobom i instytucjom wspierającym Stowarzyszenie Rocznik Chełmski tytułu Amicus Annalis Chelmensis.

Najnowsze wydanie Rocznika zakupić można w siedzibie Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie (ul. Partyzantów 40); Muzeum Ziemi Chełmskiej im. Wiktora Ambroziewicza w Chełmie (ul. Lubelska 55) oraz Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej (ul. Lubelska 63).

Serdecznie zapraszamy!

Fot. Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti