15 lutego 2022
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

Zapraszamy studentów do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej!

Drodzy Studenci!

Mamy dla Was nie lada gratkę!!

Wspólnie z Chełmskim Domem Kultury zapraszamy gorąco do aktywności w Pierwszej Studenckiej Grupie ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI CHELMSKIEJ!

Zachęcamy wszystkich, którym taniec jest bliski i muzyka w duszy gra Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej to 40 lat najpiękniejszej tradycji tańca ludowego! Zespół jest znany i ceniony na całym świecie.

Swoim tancerzom zapewnia atrakcyjne wyjazdy w kraju i zagranicą, doświadczonych trenerów, piękne stroje i doskonale zorganizowaną logistykę!

Zajęcia taneczne w ChDK to znakomita zabawa, duma z reprezentowania miasta i Uczelni oraz przyjaźnie często na całe życie

Uwaga!
Reprezentowanie PWSZ w Chełmie w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej nagradzane jest dodatkowymi punktami do STYPENDIUM!

Zapisy:
PWSZ w Chełmie