28 września 2022
Aktualności UczelniCentrum Studiów PodyplomowychInstytut Nauk MedycznychOgólnouczelniane

Zapraszamy pielęgniarki do udziału w projekcie!

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie zaprasza pielęgniarki i położne do udziału w kursach specjalistycznych realizowanych przez PANS w Chełmie na rzecz NIPiP w Warszawie, w ramach projektu: Wsparcie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (PO.WER 2014-2020) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, nr POWR.07.01.00-00-004/22.

Nabór prowadzony jest na kursy specjalistyczne:

1. RESUSCYTACJA KRĄŻENIOWO-ODDECHOWA,
  2. WYKONANIE I INTERPRETACJA ZAPISU ELEKTROKARDIOGRAFICZNEGO,
  3. KOMUNIKOWANIE INTERPERSONALNE W PIELĘGNIARSTWIE
  4. PIELĘGNOWANIE PACJENTA DOROSŁEGO WENTYLOWANEGO MECHANICZNE.

Kursy specjalistyczne będą realizowane zgodnie z aktualnymi programami opracowanym przez Centrum Kształcenia Pielęgniarek i położnych i zatwierdzonymi przez Ministra Zdrowia (źródło: www.ckppip.edu.pl).

Kursy  są bezpłatne.

Osoby zainteresowane proszone są o zarejestrowanie się w SMK  oraz dostarczenie dokumentów do PANS w Chełmie.

Rekrutacja odbywa się wg kolejności zgłoszeń. Osoby z niepełnosprawnością oraz pracujące na oddziałach covidowych przyjmowane są poza kolejnością.

Bliższych informacji udziela:

Centrum Studiów Podyplomowych PANS w Chełmie
Ul. Pocztowa 54, budynek C, pok. 208
Tel. 82 565 64 72, e-mail: podyplomowe@panschelm.edu.pl

oraz:

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Chełmie  ul. Obłońska 20, 22-100 Chełm
Tel./fax: 82 565 43 73, e-mail: oipipchelm@o2.pl

Z uwagi na krótki termin realizacji szkoleń oraz ograniczoną liczbę miejsc  osoby zainteresowane prosimy o pilną rejestrację.