24 października 2024
Aktualności UczelniBiuro KarierOgólnouczelniane

Zapraszamy na ZAJĘCIA AKTORSKIE Studia Teatru Wyobraźni!

UWAGA!!
Dla tych z Was, których interesuje aktorstwo, występy publiczne, film lub teatr – mamy super propozycję!

Zaprzyjaźnione z Uczelnią Studio Teatru Wyobraźni serdecznie zaprasza studentów na zajęcia pn. „AKTORSTWO – zanim zgłosisz się na casting”.

Spotkania prowadzi pan Mirosław Majewski – aktor teatralny, filmowy i głosowy, pedagog teatru, dziennikarz radiowy i kulturoznawca.

Bezpłatne ZAJĘCIA AKTORSKIE Studia Teatru Wyobraźni odbywają się w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie przy ul. Pocztowej 41.

Zajęcia prowadzone są metodą studyjną. Uczestnicy poznają różnorodne metody pomagające aktorowi świadomie „wcielić się w rolę”, przygotować do występu przed kamerą, na scenie, estradzie i przed mikrofonem. Organizatorzy zapewniają dużo praktyki, ale też odrobinę teorii na temat produkcji filmowej, teatralnej i radiowej.

Na adeptów aktorstwa czekają co tydzień w poniedziałki od godziny 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Pocztowej 41 w Chełmie!

Kontakt:
MDK w Chełmie  82 565 21 57