28 lutego 2023
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

Zapraszamy na konferencję pn. „SmartCity Lab: Sektor publiczny, nauki i biznesu dla rozwoju innowacji technologicznej w Polsce”

Serdecznie zapraszamy na Konferencję pn. „SmartCity Lab: Sektor publiczny, nauki i biznesu dla rozwoju innowacji technologicznej w Polsce”, która odbędzie się 17 marca 2023 r. w Akademickim Centrum Współpracy Transgranicznej w Depułtyczach Nowych 44 koło Chełma. Organizatorami konferencji jest Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie  oraz Stowarzyszenie Inteligentnych Systemów Transportowych ITS POLSKA .

Zaproszenie uczestnictwa skierowane jest do reprezentantów instytucji rządowych i jednostek samorządowych (Ministerstwo, GDDKIA, Inspektoraty Transportu Drogowego, Zarządy Dróg Miejskich, Powiatowych, Wojewódzkich, Urzędy Miast, Województw, Powiatów, Miejskie Zakłady etc.) oraz przedstawicieli sektora usług, organizacji, uczelni, instytutów badawczych oraz prasy.

Celem konferencji jest zainicjowanie modelowej współpracy badawczo-rozwojowej (B+R) pomiędzy sektorem publicznym, prywatnym i naukowym w nowopowstałym SmartCity Lab w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej. Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele firm technologicznych i instytucji naukowych skupionych wokół ITS POLSKA oraz przedstawiciele PANS w Chełmie. Konferencja otwarta jest na przedstawicieli sektora publicznego, naukowego i firm. Podczas spotkania zostaną przedstawione zarówno założenia współpracy w SmartCity Lab, jak i przedyskutowane plany rozwojowe miasta Chełm w kontekście możliwości ich uzupełnienia o projekty B+R.

Warunki uczestnictwa, program konferencji oraz karta-zgłoszenie dostępne są na stronie https://www.itspolska.pl/2023/02/18/zaproszenie-na-konferencje-smartcity-lab-sektor-publiczny-nauki-i-biznesu-dla-rozwoju-innowacji-technologicznej-w-polsce-17-marca-2023-r-chelm/

Uczestnictwo osób i firm niezrzeszonych w ITS POLSKA:
300 PLN netto + 23% VAT

W cenę wliczone jest: uczestnictwo w jednodniowej konferencji, świadczenia cateringowe (przerwa kawowa, lunch). Cena nie zawiera: przejazdów oraz noclegów.

Członkostwo w ITS POLSKA:
Członkowie Stowarzyszenia Inteligentnych Systemów Transportowych ITS POLSKA uczestniczą w seminarium z 50% zniżką. Osoby zainteresowane członkostwem oraz działalnością Stowarzyszenia zapraszamy na www.itspolska.pl [2], gdzie znajdziecie Państwo m.in. deklaracje

Kontakt:
Anna Bąbel – Dyrektor Organizacyjny