6 marca 2023
Aktualności UczelniInstytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Wykłady o bezpieczeństwie i higienie pracy

Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do uczestnictwa w wykładach otwartych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

15 marca 2023 r. w sali 001 budynku przy ul. Pocztowej 54C inspektor pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie wygłosi dwie prelekcje dla studentów Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie.

• Pierwszy wykład nt. „Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie” – dla studentów kierunku Rolnictwo – rozpocznie się o godzinie 10:00,
  • Drugi wykład nt. „Bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii” – skierowany do studentów kierunku Dietetyka i żywienie zbiorowe – o godzinie 12:00.

Wykłady mają charakter otwarty, dlatego studentów zainteresowanych powyższą tematyką serdecznie zapraszamy!