27 czerwca 2024
Aktualności UczelniInstytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Wręczenie nagród w Konkursie „Gram w zielone”

17 czerwca 2024 roku w Sali Senatu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie odbyło się wręczenie nagród w trzeciej edycji konkursu, organizowanego przez Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie, pn. „Gramy w zielone- krajobraz, fauna i flora Lubelszczyzny”. Do konkursu zgłoszono ponad 90 prac wykonanych zarówno przez uczniów szkół ponadpodstawowych jak i studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie.

W uroczystości uczestniczyli: Prorektor ds. Rozwoju, prof. PANS dr hab. Józef Zając Dyrektor Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie dr inż. Ewa Stamirowska Krzaczek, Kierownik Katedry Rolnictwa Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie prof. dr hab. inż. Anna Kocira, prof. PANS oraz Michał Klimczuk – fotograf, pracownik Uczelni.

Nagrodzone zostały panie Julia Drapsa, ZSCKR w Siennicy Różanej za I miejsce, Martyna Bawolska, PANS w Chełmie za II miejsce oraz Natalia Suchocka, ZSCKR w Okszowie za miejsce III.

Fundatorem nagród dodatkowych byli Senator RP prof. PANS dr hab. Józef Zając oraz Nadburzański Związek Pszczelarzy, któremu nieodmiennie dziękujemy za współpracę.