7 marca 2022
Instytut Nauk MedycznychAktualności UczelniMonoprofilowe Centrum Symulacji MedycznejStudenckie Koło Naukowe Symulacji Medycznej

Udział Studenckiego Koła Symulacji Medycznej w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej „Wielowymiarowość pielęgniarskiej praktyki zawodowej”

26 stycznia 2022 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Wielowymiarowość pielęgniarskiej praktyki zawodowej” zorganizowana przez Instytut Nauk Medycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

W studenckiej sesji “e-postery” czynny udział wzięły studentki należące do Studenckiego Koła Naukowego Symulacji Medycznej Pani Katarzyna Łopąg oraz Pani Aneta Petruk, które swoje wystąpienia przygotowały pod opieką dr n. med. Pawła Węgorowskiego.