13 czerwca 2022
Monoprofilowe Centrum Symulacji MedycznejStudenckie Koło Naukowe Symulacji Medycznej

Udział Studenckiego Koła Symulacji Medycznej podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Medyczno-społeczne aspekty opieki nad człowiekiem w zdrowiu i w chorobie”

31 maja 2022 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Medyczno-społeczne aspekty opieki nad człowiekiem w zdrowiu i w chorobie”.  Jej organizatorami byli Instytut Nauk Medycznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie i Zakład Podstaw Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studenci należący do Studenckiego Koła Symulacji Medycznej wzięli czynny udział w organizacji konferencji oraz aktywnie uczestniczyli w części wystąpień.