12 grudnia 2023
Aktualności UczelniInstytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie gośćmi Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

8 grudnia 2023 r. Laboratorium Chemii Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie gościło IV klasę Technikum Weterynarii i IV klasę Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie, które odwiedziły Akademię na zaproszenie Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie.

Zajęcia miały na celu pokazać uczniom praktyczną stronę studiów na kierunkach Rolnictwo oraz Dietetyka i Żywienie Zbiorowe.

Goście mieli okazję samodzielnie przeprowadzić doświadczenia pod okiem opiekunek- dr Natalii Iwanickiej i dr Joanny Lamorskiej, a także obejrzeć pozostałe laboratoria Centrum Studiów Inżynierskich PANS w Chełmie.