28 grudnia 2023
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

Studentka PANS w Chełmie najpiękniejsza!

Najpiękniejszą studentką Lubelszczyzny została studentka Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie – Amelia Oleszczyńska!
Amelia pochodzi z Chełma, w PANS w Chełmie z powodzeniem studiuje Pilotaż samolotowy. Interesuje się lekkoatletyką i militariami.
W finale wzięła też udział druga nasza studentka Sylwia Plata, studiująca Rolnictwo.

Finał konkursu – Akademicka Miss Województwa Lubelskiego odbył się w przedświątecznej atmosferze w Centrum Spotkania Kultur. Organizatorami tegorocznej edycji wyborów byli Agencja Promocji i Reklamy „Art Models” oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Finalistki Konkursu zaprezentowały się w sukienkach koktajlowych, odzieży dżinsowej i kostiumach kąpielowych.

Galę konkursu uświetnili występami Darek Tokarzewski (członek grupy Vox), grupa Baletowa Fatum oraz młody wokalista Konrad Dubiel, który także jest studentem Pilotażu PANS w Chełmie. Wrażeń estetycznych dostarczyły dwa pokazy mody. Zaprezentowane zostały kolekcje dwóch projektantek – Ewy Karpińskiej i Agnieszki Tokarz-Iwanek.

Obu naszym Studentkom serdecznie gratulujemy!!