21 grudnia 2022
Aktualności UczelniKatedra Nauk o BezpieczeństwieKatedra Zarządzania BN

Studenci PANS w Chełmie z Paczką dla Bohatera

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia studenci Koła Naukowego „Internal Security” PANS w Chełmie działającego przy Katedrze Nauk o Bezpieczeństwie oraz Katedrze Zarządzania Bezpieczeństwem Narodowym dołączyli do ogólnopolskiej akcji stowarzyszenia PACZKA DLA BOHATERA i w dniach od 14.11. do 2.12.2022 w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie przeprowadzili zbiórkę prezentów. Zebrane dary przewieźli do punktu zbiorczego, zorganizowanego przez przedstawicieli stowarzyszenia, gdzie przygotowano poszczególne paczki.

W dniach 12-14 grudnia 2022 roku nastąpił punkt kulminacyjny akcji i studenci Koła Naukowego „Internal Security” wspólnie z żołnierzami z 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej dostarczali paczki świąteczne naszym BOHATEROM.

Prezenty bardzo pozytywnie zaskoczyły obdarowanych i wywołały u nich szczere wzruszenie i radość, że ich poświęcenie i zasługi zauważane są nadal przez młodych ludzi. Spotkanie okazało się wspaniałą okazją do przekazania niełatwych wspomnień z czasów II wojny światowej. Był to bardzo dobry moment na odebranie niecodziennej lekcji historii.

Pamiętamy o naszych bohaterach i za rok powrócimy!