13 czerwca 2023
Koło Nauk Medycznych

Studenci PANS w Chełmie na konferencji „Współczesny wymiar opieki nad człowiekiem w zdrowiu i w chorobie”

6 czerwca 2023 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt.: „Współczesny wymiar opieki nad człowiekiem w zdrowiu i w chorobie”.

PANS w Chełmie reprezentowali studenci z Koła Nauk Medycznych pod kierunkiem dr n. med. Moniki Szarkowskiej Skiby:

1. Agnieszka Kozak, Anastazja Kister, Małgorzata Cieślak, Katarzyna Dąbrowska, Justyna Chmiel, tytuł wystąpienia: ,,Odczuwanie stresu przez studentów pielęgniarstwa w czasie pandemii COVID-19”.
  2. Wiktoria Kozłowska, tytuł wystąpienia: ,,Rola pielęgniarki w opiece nad pacjentką po artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (ACL)”.
  3. Anna Bezler, tytuł wystąpienia: ,, Rola pielęgniarki w opiece nad dzieckiem w spektrum autyzmu”.
  4. Natalia Ajfler, tytuł wystąpienia: ,,Opieka pielęgniarska nad pacjentem poddanym zabiegowi kraniotomii”.
  5. Sylwia Becz, tytuł wystąpienia: ,,Rola pielęgniarki w opiece nad pacjentem z rozpoznanym rakiem sutka”.