2 września 2024
Aktualności UczelniInstytut Nauk Technicznych i Lotnictwa

Studenci PANS w Chełmie na 14. Samolotowych Rajdowych Mistrzostwach Polski

W dniach 24-28 lipca dwie załogi reprezentujące naszą uczelnię wzięły udział w 14. Samolotowych Rajdowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w malowniczym Nowym Targu. Studenci piloci PANS w Chełmie Weronika Dobrzyńska i Patryk Saderski stworzyli pierwszą załogę, natomiast drugą Jakub Mokrzak i Adam Lorenc. Obie drużyny zmierzyły się z najlepszymi pilotami z całej Polski, co było nie tylko rywalizacją na najwyższym poziomie, ale także okazją do zdobycia nieocenionego doświadczenia.

„Każdy lot był dla nas nowym wyzwaniem, które pozwalało nam poszerzać nasze umiejętności i przekraczać własne granice. Te mistrzostwa to nie tylko zawody, ale prawdziwa szkoła życia.

Wróciliśmy z głowami pełnymi nowych pomysłów, zapałem do dalszej pracy i gotowością na kolejne wyzwania, które czekają na nas w przyszłości!” – podsumował Patryk Saderski.

Dla wszystkich uczestników był to wyjątkowy czas pełen adrenaliny, intensywnych emocji oraz okazja do integracji zespołu.