Aktualności

4 marca 2024
Aktualności UczelniKatedra Nauk o BezpieczeństwieKatedra Zarządzania BNKU AZS

Studenci PANS w Chełmie fantastyczni na Mistrzostwach Polski w zapasach!

Z dumą przekazujemy, iż nasi studenci na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorek Polish Open Dąbrowa Górnicza 2024 zdobyły medale w różnych kategoriach.

Studentka Bezpieczeństwa wewnętrznego Olha Padoshyk pokonała 4 przeciwniczki w wadze olimpijskiej i została mistrzynią tego turnieju! Anastasia Padoshyk  studentka także Bezpieczeństwa wewnętrznego stanęła na podium ze srebrnym medalem. Trzecie miejsce i brązowy medal podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski zdobyła studentka Filologii słowiańskiej Anastasia Lebiedieva. Również brązowy medal wywalczyła Daniela Tkachuk, która studiuje Stosunki międzynarodowe.
Wśród naszych medalistów mamy też pana, studenta Bezpieczeństwa wewnętrznego Igora Shepetuna, który został srebrnym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Seniorów w zapasach.

W zawodach wzięło udział aż 26 drużyn z całej Polski oraz zawodniczki z Litwy. Najlepszym klubem Międzynarodowych Mistrzostw Polski Seniorek Dąbrowa Górnicza 2024 został po raz kolejny z rzędu Cement-Gryf Chełm!