11 marca 2022
Monoprofilowe Centrum Symulacji MedycznejAktualności Uczelni

Spotkanie podsumowujące cykl szkoleń z zakresu symulacji medycznej

W dniu 05.03.2022 r. w MCSM PWSZ w Chełmie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące cykl szkoleń z zakresu symulacji medycznej.

Beneficjentami szkoleń byli nauczyciele akademiccy realizujący zajęcia dydaktyczne w obszarze kształcenia praktycznego studentów kierunku pielęgniarstwo. Uczestnicy szkoleń otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte kompetencje. Szkolenia kadry dydaktycznej były możliwe dzięki finansowaniu z Funduszy Europejskich w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia praktycznego na kierunku Pielęgniarstwo”. Po części oficjalnej uczestnicy mogli wymienić poglądy przy ciepłych i zimnych napojach oraz słodkiej przekąsce, a z racji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kobiet każda z Pań otrzymała piękną czerwoną różę.