29 listopada 2023
Aktualności UczelniBiuro KarierOgólnouczelniane

Spotkanie informacyjne z funkcjonariuszami ABW

23 listopada br. gościliśmy w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie przedstawicieli Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Studenci mieli tym samym unikatową okazję wysłuchania prelekcji nt. specyfiki służby w Agencji, jak również realizowanych przez nią zadań. Po spotkaniu odbyły się rozmowy indywidualne nt. wymagań i przebiegu procesu rekrutacji, połączone z możliwością złożenia swojej aplikacji.

W wydarzeniu uczestniczyli studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego, w tym ci wchodzący w skład  Koła Naukowego „Internal Security” PANS w Chełmie działającego przy Katedrze Nauk o Bezpieczeństwie oraz Katedrze Zarządzania Bezpieczeństwem Narodowym, jak również studenci Stosunków międzynarodowych, Matematyki stosowanej oraz liczne grono absolwentów.

Organizatorem wydarzenia było Akademickie Biuro Karier PANS Chełm