6 marca 2023
AktualnościAktualności UczelniInstytut Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie

Rozstrzygnięcie Konkursu o Zdrowym Odżywianiu

6 marca 2023 r. w Instytucie Nauk o Żywieniu Człowieka i Rolnictwie Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie odbyła się IV edycja Konkursu o zdrowym odżywianiu.

W konkursie wzięło udział ponad czterdziestu uczestników – uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatów:

1 miejsce zajęła Agnieszka Chamras z Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Cieszkowskiego w Siennicy Różanej,
2 miejsce Kewin Demczuk z Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chełmie,
3 miejsce Aleksandra Czarnecka z Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Kazimierza Jaworskiego w Chełmie.

Nagrody w wysokości 1000 złotych (za I miejsce) oraz tablety ( II i III miejsce) wręczyli obecni na wydarzeniu JM Rektor Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie dr hab. Arkadiusz Tofil prof. PANS w Chełmie oraz Senator RP dr hab. Józef Zając, prof. PANS w Chełmie, Prorektor ds. Rozwoju.

Wszyscy uczestnicy otrzymali książki o tematyce kulinarnej i uczelniane gadżety.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy!