8 października 2024
Aktualności UczelniKU AZS

Pierwszy „Skrzydlaty bieg” za nami!

W sobotę, 5 października 2024 roku, na terenie lotniska PANS w Chełmie w Depułtyczach Królewskich odbył się Skrzydlaty Bieg. Wydarzenie przyciągnęło licznych entuzjastów biegania z regionu i całej Polski, którzy rywalizowali na 5-kilometrowej trasie na pasie startowym uczelnianego lotniska.

Przed rozpoczęciem biegu, uczestnicy odebrali swoje pakiety startowe, które zawierały koszulkę, bidon oraz numer startowy. O godzinie 15:40 przed hangarem lotniczym odbyła się wspólna rozgrzewka, poprowadzona przez profesjonalnych trenerów, tworząc atmosferę pełną energii i rywalizacji. Start biegu miał miejsce o godzinie 16:20, a zawodnicy zmierzyli się z płaską, ale wymagającą trasą wokół lotniska.

Każdy uczestnik po przekroczeniu mety otrzymał medal na pamiątkę biegu w tak wyjątkowym miejscu. Na zakończenie imprezy odbył się koncert znanych artystów – Romana Bosskiego oraz P.A.F.F., którzy rozgrzali publiczność swoimi występami. Po koncercie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najszybszych biegaczy, którzy wykazali się doskonałą formą i determinacją na trasie.

Skrzydlaty Bieg 2024 był nie tylko wydarzeniem sportowym, ale także okazją do integracji lokalnej społeczności oraz promocji zdrowego stylu życia.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, partnerom i sponsorom za wsparcie i współpracę.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Skrzydlatego Biegu, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!