22 sierpnia 2023
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

PANS w Chełmie na Uroczystościach Dożynkowych nad Zalewem

W ubiegłą niedzielę 20 sierpnia 2023 r. na Zalewem Żółtańce odbyły się coroczne Uroczystości Dożynkowe Gminy Chełm, w których jako wystawcy wzięli udział przedstawiciele Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie.

Uczelnia zaprezentowała swoją najnowszą ofertę edukacyjną na rok akademicki 2023/2024. Nowością w ofercie jest POŁOŻNICTWO – studia licencjackie, które ruszają od października, a nabór na ten kierunek potrwa do 13 października br.

Podczas niedzielnego wydarzenia Studentki PIELĘGNIARSTWA PANS w Chełmie mierzyły ciśnienie oraz poziom cukru i odpowiadały na pytania związane ze studiami.

Dużym zainteresowaniem cieszył się Quiz wiedzy o PANS w Chełmie, w którym prawidłowe odpowiedzi nagradzane były gadżetami związanymi z Uczelnią.