6 kwietnia 2023
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

PANS w Chełmie na Targach Edukacji i Pracy we Włodawie – Moje życie, mój plan

W dniu 31 marca Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie brała udział w Targach Edukacji i Pracy we Włodawie – „Moje życie, mój plan” zorganizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Włodawa oraz ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie.

Podczas tego wydarzenia wiele szkół wyższych, policealnych, ośrodków doskonalenia zawodowego oraz innych instytucji szkoleniowych przedstawiło swoje oferty edukacyjne oraz procedury rekrutacyjne. Wystawcy reprezentowali branże, m.in., motoryzacyjne, budowlane, gastronomicznej, hotelarskiej i informatycznej. służb mundurowych

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie zaprezentowała zgromadzonym uczniom swoją najnowszą ofertę edukacyjną, możliwości dodatkowych szkoleń, praktyk, atuty praktycznego profilu kształcenia, skuteczność uczelnianego Biura Karier, bazę noclegową Domu Studenckiego oraz zasady rekrutacji.