27 września 2022
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

PANS w Chełmie na Salonie Maturzystów w Lublinie

W ciągu dwóch dni SALONU MATURZYSTÓW Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” uczniowie przybyli ze szkół województwa lubelskiego mieli okazję poznać ofertę uczelni wyższych z całego kraju.

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie przyciągała nie tylko symulatorem lotu oraz ofertą Pilotażu i Mechaniki lotniczej, ale także bogatą prezentacją sprzętów i zabiegów medycznych, przedstawianych przez studentów Pielęgniarstwa. Obecni na stoisku PANS w Chełmie studenci i wykładowcy Rolnictwa, Dietetyki i żywienia zbiorowego, Pedagogiki, Elektrotechniki, Slawistyki i Anglistyki udzielali licznym zainteresowanym odpowiedzi na pytania dotyczące formy studiów, planu zajęć, praktyk i staży, ale także domu studenckiego czy stypendium.

Znikające informatory i tłumy przy stoisku PANS w Chełmie świadczyły o sukcesie promocyjnym i zainteresowaniu Akademią.