23 sierpnia 2022
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

PANS w Chełmie gościem na Dożynkach Gminnych 2022

Tegoroczne DOŻYNKI 2022 w Gminie Chełm, na które zaproszenie otrzymała Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie, okazały się imprezą wyjątkowo udaną. Piękna pogoda, urokliwe miejsce nad Zalewem Żółtańce oraz atrakcyjni wystawcy i artyści, przyciągnęły wielu mieszkańców gminy, miasta Chełm oraz turystów.

Stoisko PANS w Chełmie cieszyło się dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że wciąż trwa rekrutacja na studia, a na początku września świadectwa dojrzałości odbiorą maturzyści, którzy zdają egzamin poprawkowy 23 sierpnia br.

Kierunki studiów w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie, o które najczęściej pytali goście wydarzenia to Rolnictwo, Dietetyka i żywienie zbiorowe, ale także Stosunki międzynarodowe i Bezpieczeństwo wewnętrzne. Cenną informacją, która najbardziej zaciekawiła pytających była możliwość bezpłatnego kształcenia w godzinach popołudniowych i w weekendy, co pozwala na łączenie nauki z pracą.

Z Informatorów PANS w Chełmie w języku ukraińskim skorzystało wielu gości zza wschodniej granicy. A serca wszystkich dzieci skradał jak zawsze uczelniany miś.