28 listopada 2022
Aktualności UczelniInstytut Nauk Medycznych

Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Pacjent podmiotem opieki zespołu terapeutycznego”

Instytut Nauk Medycznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie zaprasza na Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Pacjent podmiotem opieki zespołu terapeutycznego”, która odbędzie się 14 grudnia 2022 r. o godz. 15.00. Konferencja odbędzie się w wersji zdalnej.
Tematyka konferencji obejmuje wieloaspektowe podejście do człowieka i jego problemów w zdrowiu i w chorobie. Do udziału w konferencji zapraszamy studentów wszystkich kierunków sprawujących interprofesjonalną opiekę nad człowiekiem.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: konferencja.pielegniarstwo@panschelm.edu.pl