19 listopada 2021
Koło Nauk Medycznych

Ogólnopolska Konferencja Studencka „Zawody medyczne wobec wyzwań współczesnej opieki nad człowiekiem w zdrowiu i w chorobie”

16 listopada 2021 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Studencka  Zawody medyczne wobec wyzwań współczesnej opieki nad człowiekiem w zdrowiu i w chorobie – zorganizowana przez Zakład Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, Zakład Podstaw Pielęgniarstwa Katedry Rozwoju Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Zakład Ekonomiki Zdrowia i Prawa Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W studenckiej sesji „ e-postery” czynny udział wzięła  studentka należąca do Studenckiego Koła Nauk Medycznych Wiktoria Kozłowska, która zaprezentowała  pracę p.t. „ Analiza wiedzy studentów pielęgniarstwa na temat działań prozdrowotnych ukierunkowanych na poprawę pracy mózgu”.

Wystąpienie zostało przygotowane pod kierunkiem Opiekuna Koła – mgr Moniki Szarkowskiej Skiby.