10 czerwca 2022
Koło Nauk Medycznych

Ogólnopolska Konferencja Naukowo –Szkoleniowa „Wymiary opieki nad człowiekiem niesamodzielnym, przewlekle chorym”

9 czerwca  2022 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowo –Szkoleniowa „ „Wymiary opieki nad człowiekiem niesamodzielnym, przewlekle chorym” zorganizowana przez :  Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Lublinie, Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Pielęgniarek i Położnych w Lublinie, Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie.

W studenckiej sesji „ referaty” czynny udział wzięli studenci należący do Studenckiego Koła Nauk Medycznych prezentując następujące prace:

1. Tytuł: „ Postawy studentów pielęgniarstwa wobec pacjentów geriatrycznych”
    Autorzy: Sylwia Becz, Wiktoria Kozłowska, Dominika Flisiuk, Julia Widzińska, Dominika Samson, Agnieszka Nowosadzka, Paulina Kosińska, Anna Zalewa
  2. Tytuł „ Analiza zjawiska prokrastynacji wśród studentów na kierunku pielęgniarstwo w PANS w Chełmie
    Autorzy : Aleksandra Fituła, Aleksandra Czyżma, Natalia Ajfler, Anna Bezler, Piotr Faryński, Kinga Monastyrska, Magdalena Kaszak, Piotr Bąkowski
  3. Tytuł ”Typy osobowości studentów na kierunku pielęgniarstwo”
    Autor : Dominika Flisiuk
  4. Tytuł „ Style komunikacji i typy zachowań wśród studentów na kierunku pielęgniarstwo”
    Autorzy : Kinga Monastyrska, Krzysztof Bąkowski, Piotr Faryński, Natalia Ajfler, Anna Bezler. Aleksandra Czyżma, Aleksandra Fituła, Magdalena Kaszak

Wszystkie wystąpienia studentów aktywnie działających  w Kole Naukowym Instytutu Nauk Medycznych PWSZ  w Chełmie  zostały przygotowane pod kierunkiem Opiekuna Koła – mgr Moniki Szarkowskiej Skiby.