16 stycznia 2024
Aktualności UczelniKatedra Nauk o BezpieczeństwieKatedra Zarządzania BN

Kolejne wykłady otwarte w ramach Akademii_CYBER.MIL

W roku akademickim 2023/24 Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie przystąpiła do organizowanego pod egidą Ministerstwa Obrony Narodowej projektu @Akademia_CYBER.MIL.

Celem projektu jest wsparcie uczelni przez specjalistów MON w realizacji programu kształcenia w obszarze cyberbezpieczeństwa i informatyki. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie, na kolejne zajęcia w formie wykładów otwartych, które odbędą się w kampusie Uczelni przy ulicy Pocztowej, blok C, sala nr 113. Oto terminy i tematyka zajęć:

• 07.02.2023 r. godz. 09.45 – 11.15 „Cyberbezpieczeństwo – cyberhigiena”;
  • 20.03.2023 r. godz. 13.00 – 14.30 „Wojna informacyjna – operacje informacyjne”;
  • 18.04.2023 r. godz. 09.45 – 11.15 „Ataki w cyberprzestrzeni – studium przypadków”.

Wszyscy uczestnicy projektu Akademia_CYBER.MIL otrzymają sygnowane przez Ministra Obrony Narodowej oraz Ministra Edukacji i Nauki certyfikaty potwierdzające udział w projekcie a na najlepszych czeka możliwość odbycia praktyk w wytypowanych jednostkach wojskowych.

Więcej informacji u koordynatora programu pod adresem:asolowiej@panschelm.edu.pl