11 marca 2024
Aktualności UczelniInstytut Matematyki i InformatykiKatedra Nauk o BezpieczeństwieKatedra Zarządzania BN

Kolejne wykłady otwarte w ramach Akademii_CYBER.MIL

W roku akademickim 2023/24 Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie przystąpiła do organizowanego pod egidą Ministerstwa Obrony Narodowej projektu Akademia_CYBER.MIL. Celem projektu jest wsparcie uczelni przez specjalistów MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ w realizacji programu kształcenia w obszarze cyberbezpieczeństwa i informatyki.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnych zajęciach w formie wykładów otwartych, które odbędą się w sali nr 113 Instytutu Matematyki i Informatyki PANS w Chełmie przy ulicy Pocztowej 54 C.

Termin i tematyka zajęć:
20.03.2024 r. godz. 13.00 – 14.30 „Wojna informacyjna – operacje informacyjne”

Wszyscy uczestnicy projektu Akademia_CYBER.MIL otrzymają sygnowane przez Ministra Obrony Narodowej oraz Ministra Edukacji
Narodowej certyfikaty potwierdzające udział w projekcie, a na najlepszych czeka możliwość odbycia praktyk w wytypowanych jednostkach wojskowych.

Więcej informacji u koordynatora programu pod adresem: asolowiej@panschelm.edu.pl