11 lutego 2024
Aktualności UczelniKatedra Nauk o BezpieczeństwieKatedra Zarządzania BN

Kolejne spotkanie w ramach Akademii CYBER.MIL.PL

7 lutego 2024 r. w murach naszej Akademii odbył się kolejny wykład otwarty w ramach sygnowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej programu Akademia_CYBER.MIL.
Program dedykowany jest studentom i pracownikom uczelni oraz uczniom współpracujących szkół ponadpodstawowych, a jego celem jest wsparcie Uczelni przez specjalistów Ministerstwa Obrony Narodowej w realizacji programu kształcenia w obszarze cyberbezpieczeństwa i informatyki.

Wykład, traktujący szeroko o tematyce cyberhigieny w pracy, działalności służbowej i życiu codziennym, przeprowadziła przedstawicielka Regionalnego Centrum Informatycznego w Warszawie – pani ppor. Paula BRZEZIŃSKA. Wśród słuchaczy znaleźli się m.in. członkowie Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Chełmie.