23 sierpnia 2021

Informacja MEiN o stacjonarnej formie zajęć w roku akademickim 2021/2022

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek poinformował o uchyleniu rozporządzenia czasowo ograniczającego działalność uczelni. Szef MEiN wskazał jednocześnie, że w nowym roku akademickim Ministerstwo Edukacji i Nauki przewiduje co do zasady powrót do kształcenia w trybie stacjonarnym.

Wszelkie zmiany w tym zakresie będą uwzględniały dynamikę zachorowań na COVID-19 oraz decyzje rządu.

Uchylenie rozporządzenia czasowo ograniczającego działalność uczelni oznacza, że do 14 października 2021 r. musi zostać przedłużona WAŻNOŚĆ LEGITYMACJI STUDENCKICH, doktorantów i nauczycieli akademickich.

W związku z tym, studenci powinni przedłużyć ważność legitymacji w Działach Obsługi Studenta do 14 października 2021 r.