8 maja 2024
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

Dzień Młodego Naukowca w PANS w Chełmie

Już 24 maja br. o godz. 9:30 w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie odbędą się kolejne obchody Dnia Młodego Naukowca, organizowane w laboratoriach Centrum Studiów Inżynierskich w Depułtyczach Królewskich. Organizatorki wydarzenia przygotowały dla Młodych Odkrywców moc atrakcji!!

Formularz rejestracyjny

Wszelkie informacje:

kmo@nauka.panschelm.edu.pl

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie od 2017 roku jest oficjalnym Partnerem Centrum Nauki Kopernik w programie Kluby Młodych Odkrywców oraz organizatorem cyklicznej imprezy o charakterze pikniku naukowego dla dzieci, młodzieży i studentów pod nazwą Dzień Młodego Naukowca.

Koordynatorkami współpracy regionalnej programu KMO są Elżbieta MiterkaSylwia Maciuk – na co dzień pracujące ze studentami PANS w Chełmie, prowadzące zajęcia, tutoring akademicki i rozwojowy oraz prace naukowo-badawcze. Są także opiekunkami studenckiego koła KMO „MathExp”, zaś w CNK trenerkami KMO.