23 września 2024
Aktualności UczelniInstytut NeofilologiiKatedra Stosunków Międzynarodowych

Czasopismo „Language. Culture. Politics: International Journal” osiąga 100.00 punktów w ewaluacji ICI Journals Master List za 2023 rok!

Z radością informujemy, że czasopismo naukowe „Language. Culture. Politics: International Journal”, wydawane przez Instytut Neofilologii, uzyskało imponujący wynik 100.00 punktów w ewaluacji ICI Journals Master List za rok 2023. To znaczący wzrost w porównaniu do 84.79 punktów przyznanych w roku 2022, co świadczy o stale rosnącej jakości i znaczeniu czasopisma w międzynarodowym środowisku naukowym.

Language. Culture. Politics: International Journal to czasopismo interdyscyplinarne, prowadzone przez Zespół Redakcyjny Instytutu Neofilologii, który obejmuje trzy katedry: Filologii Angielskiej, Filologii Słowiańskiej oraz Stosunków Międzynarodowych. Zakres publikacji obejmuje szeroki wachlarz dyscyplin humanistycznych, takich jak:

• język i literatura,
  • edukacja,
  • kultura,
  • nauki społeczne,
  • religioznawstwo,
  • filozofia,
  • nauki o polityce i stosunki międzynarodowe.

Czasopismo stanowi platformę dla badaczy z całego świata, umożliwiając prezentację najnowszych badań w zakresie humanistyki i nauk społecznych. Wysoki wynik w ewaluacji jest potwierdzeniem zaangażowania autorów, recenzentów oraz Zespołu Redakcyjnego w dążenie do doskonałości naukowej.

Warto podkreślić, że wydanie z 2023 roku zostało zrealizowane w ramach Projektu „Rozwój Czasopism Naukowych” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, co dodatkowo wspiera nasz rozwój i umożliwia publikację prac na jeszcze wyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z czasopismem oraz opublikowanymi artykułami na stronie: https://lcpijournal.panschelm.edu.pl/.

Serdeczne gratulacje dla całego Zespołu Redakcyjnego! Zachęcamy również do współpracy i publikacji w naszym czasopiśmie.