1 listopada 2023
Aktualności UczelniOgólnouczelniane

Ćwiczenia KMSP w Chełmie na lotnisku w Depułtyczach Królewskich

W ramach doskonalenia zawodowego strażacy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie w dniach 25 – 27 października br. przeprowadzili ćwiczenia na Lotnisku Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie w Depułtyczach Królewskich. Podczas ćwiczeń zapoznano się ze specyfiką obiektu oraz doskonalono umiejętności udzielania pomocy osobom poszkodowanym przy zdarzeniach z udziałem statków powietrznych.

Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza nr 1 z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie przekazuje serdeczne podziękowania Wiesławowi Janowskiemu za przeprowadzenie zajęć dotyczących bezpieczeństwa działań przy zdarzeniu z udziałem statku powietrznego.