1 października 2021
Ogólnouczelniane

Akademickie Koło Naukowe inauguruje swoją działalność

Już niebawem – 8 października – zostanie oficjalnie zainaugurowana działalność Akademickiego Koła Naukowego, powołanego do życia na podstawie porozumienia pomiędzy I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Chełmie.

Prelekcję otwierającą wygłosi płk dr Dariusz Dachowicz (były dowódca 1.Pułku Specjalnego Komandosów z Lublińca i żołnierz jednostek specjalnych WP, wykładowca na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne), a dotyczyć będzie Afganistanu: ,,Afganistan. Czy historia zatacza koło? O Afganistanie wczoraj i dziś z geopolitycznego i wojskowego punktu widzenia”.

Z uwagi na ograniczenia sanitarne osoby zainteresowane udziałem w wykładzie proszone są o uprzedni kontakt z dr Iwoną Lasek-Surowiec: isurowiec@panschelm.edu.pl