14 maja 2024
Aktualności UczelniKatedra Nauk o BezpieczeństwieKatedra Stosunków MiędzynarodowychKatedra Zarządzania BN

Studentki PANS w Chełmie wywalczyły udział w Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-23!

Z dumą przekazujemy, iż nasze studentki Daniela Tkaczuk – studentka 1 roku kierunku Stosunki Międzynarodowe oraz Olga Padoshyk – studentka 1 roku kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne będą reprezentować nasz kraj podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-23, które odbędą się pod koniec maja w Baku!

Daniela Tkaczuk, walcząc w kategorii do 76 kilogramów, skończyła cztery pojedynki, w których udowodniła swoją dominacje, kończąc turniej zwycięstwem.

Olga Padoshyk również zaprezentowała wysoki poziom techniczny, zwyciężając w trzech walkach. Najważniejsza z nich odbyła się w finale w kategorii do 62 kilogramów. Olga skutecznie wykorzystała błędy przeciwniczki, wygrywając 6:2 i zdobywając złoty medal.

Serdecznie gratulujemy!