21 marca 2017

Studenci Elektrotechniki na targach AUTOMATICON

W dniach 14-17 marca 2017 roku odbyły się 23 specjalistyczne targi przemysłowe AUTOMATICON®. Studenci Instytutu Nauk Technicznych i Lotnictwa z kierunku Elektrotechniki jak co roku odwiedzili warszawskie targi. Przez 4 dni można było zobaczyć najnowsze produkty znaczących firm z zakresu automatyki przemysłowej zarówno z kraju, jak i z całego Świata. Targi AUTOMATICON® są od ponad 20 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Są licznie odwiedzane przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych oraz są bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów, jak również prelekcje dla uczestników z środowiska branżowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej. Opiekunami wyjazdu byli: dr inż. Piotr Filipek, mgr Agnieszka Szumera, mgr inż. Kamil Gawkowski, inż. Kamil Bańka oraz mgr inż. Mariusz Holuk.