15 stycznia 2016

Studenci Agrobiznesu dla wychowanków domu małych dzieci w Chełmie

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Agrobiznesu wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów przeprowadzili na terenie PWSZ zbiórkę słodyczy i prezentów dla wychowanków Domu Małych Dzieci w Chełmie. Z okazji Mikołaja studenci wraz z opiekunką SKNA dr inż. Anną Kocira zorganizowali dla dzieci z DMD dzień zabaw połączony z wręczaniem prezentów przez Mikołaja i jego pomocników. Dyrektor Domu Małych Dzieci w Chełmie Dorota Protasiewicz w imieniu dzieci składa serdeczne podziękowania dla całej Społeczności Akademickiej za okazaną życzliwość i wspaniałe prezenty.