4 kwietnia 2017

Rekrutacja do WIZZAIR w PWSZ w Chełmie

W siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, w dniach 29-30 marca 2017 r., linia lotnicza Wizzair przeprowadziła proces rekrutacji na stanowisko pilot samolotów liniowych typu Airbus A320 i A321.
Działania zostały przeprowadzone w ramach współpracy, którą obie strony rozpoczęły jeszcze w 2016 roku. Rekrutację przeprowadzono wśród najlepszych studentów specjalności Pilotaż kierunku Mechanika i budowa maszyn, którzy zostali poddani ocenie podczas egzaminów obejmujących wiadomości z zakresu wiedzy lotniczej, znajomości języka angielskiego oraz techniki pilotażu na symulatorze.
Po uzyskaniu pozytywnego wyniku postepowania studenci PWSZ w Chełmie mogą liczyć na zatrudnienie u jednego z największych i najszybciej rozwijających się przewoźników Europy.
Obie strony deklarują chęć podjęcia działań, które w przyszłości będą prowadziły do powtórzenia procesu rekrutacji wśród studentów oraz absolwentów PWSZ w Chełmie.