25 stycznia 2017

Ostatnie wolne miejsca na atrakcyjnych kierunkach studiów podyplomowych

Centrum Studiów Podyplomowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie prowadzi rekrutację na semestr letni roku akademickiego 2016/2017.
Nasza oferta obejmuje ponad 30 atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych oraz kursów. Oferta jest systematycznie aktualizowana w oparciu o analizy i zapotrzebowanie rynku pracy, a także propozycje słuchaczy i pracodawców. Co roku dużą popularnością cieszą się kierunki pedagogiczne, w tym Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną czy Studia podyplomowe przygotowania pedagogicznego, ale także Rolnictwo dla absolwentów nierolniczych kierunków studiów oraz Oligofrenopedagogika. Na tych kierunkach mamy już ostatnie wolne miejsca. Szczegółowych informacji udziela Centrum Studiów Podyplomowych PWSZ w Chełmie, ul. Pocztowa 54C, p. 208, tel. 82 565 64 72. Zapraszamy!
Człowiek uczy się przez całe życie.